משלוחים והחזרות

עלויות המשלוח:

משלוח באמצעות דואר רשום - בעלות של 15 ש"ח למשלוח עבור הזמנות בסכום של עד 250 ש"ח 

משלוח באמצעות שליח - עד הבית ו/או בית העסק - בעלות 50 ש"ח. 

משלוח חינם באמצעות שליח - עד הבית ו/או בית העסק עבור מינימום הזמנה 800 ש"ח ומעלה - משלוח חינם יעודכן אוטומטית בצ'ק אאוט

איסוף עצמי בתיאום מראש מרחובות במספר 0548931893 0505191929. 

זמני משלוח

בעת ביצוע ההזמנה יישלח אליך מייל עם מספר ההזמנה.

זמן טיפול בהזמנה עד 3 ימי עסקים.

כאשר ההזמנה נאספת או נשלחת בדואר רשום תקבל/י מספר מעקב עם לינק לאתר הבית של חברת המשלוחים.  בכל עת תוכל להזין את מספר המעקב ולבדוק סטטוס משלוח.

לזמני משלוח לפי אזורי חלוקה בדואר רשום ניתן להיכנס ללינק כאן

לזמני משלוח באמצעות שליח עד הבית ו/או בית העסק ניתן לפנות למרכז ההפצה של DHL המהווה קבלן משנה לשירותי הפצה https://www.dhl.co.il/he.html 

 הטווח הרשמי למשלוח באמצעות שליח לכלל הארץ הינו 7 ימי עסקים 

תוך כמה זמן החבילה תגיע אליי?

המשלוח מגיע עם שליח יום לאחר הרכישה, ובטווח של עד  שבעה ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים (ימי עסקים הינם ימי חול א-ה ואינם כוללים סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים).  אם הזמנתם בשיטת שליח עד הבית השליחים שלנו עובדים בין השעות 08:00-17:00: אנו ממליצים בשלב ההזמנה שתציין/י את הכתובת למשלוח בה את/ה זמין/ה במהלך שעות היום. השליח ישלח הודעה טרם הגעתו, ואם פספסת הוא ינסה לתאם איתך את המשלוח ביום שלמחרת. כאמור - בפועל נעשה את המאמצים לספק לך את ההזמנה בהקדם האפשרי.

במידה ואת/ה לא בבית, תוכל/י לאשר לשליח להשאיר את המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל. שים/י לב שבמקרה כזה אנחנו לא נוכל להיות אחראים לכל נזק, אובדן, נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

 

איך אפשר להחליף או להחזיר פריט שרכשתי?

החלפה או החזרה של מוצר שנרכש באתר ניתן לבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח. 

שים/י לב: ניתן להחזיר או להחליף רק פריטים שלא נעשה בהם כל שימוש, כאשר מחוברת אליהם התווית שאיתם הגיעו, או כשהם בקופסתם המקורית. שימוש או הפעלת המוצר, נגיעה של האצבע במוצר, או מריחה של המוצר על גב כף היד נחשבת כשימוש. תנאים אלו תקפים הן למוצרי יבוא והן למוצרי ייצור מותג החברה "טאטופיקס קאר".
לתשומת ליבך, במכונות קעקועים וספקי כח קיימת תעודת אחריות של היצרן. ברכישתך, אנא וודא שקיבלת את תעודת האחריות עם מספר דגם.

היה והשתמשת באחד מפריטים אלו (מכונת קעקועים/ספק כח) ונתקלת בבעיה במסגרת תקופת האחריות המצוינת בתעודת האחריות, יש לפנות באופן ישיר ליצרן בלבד, לציין את הבעיה ולהמתין להנחיות היצרן להמשך טיפול.

תנאים אלו תקפים להחזרה באמצעות הדואר, וגם להחזרה או החלפה במשרד הראשי. החזרת הפריט נעשית דרך שליח או דואר ישראל וללא תשלום עד 14 ימים מיום הגעתה אליכם. שימו לב שמשלוח באמצעות דואר ישראל אורך עד 14 ימי עסקים נוספים. ברגע שהפריט יגיע אלינו ויעבור בקרה ע"י צוות טאטופיקס אנחנו נשלח מייל המעדכן על זיכוי אמצעי התשלום שלכם. שימו לב כי בעת ההחזרה מומלץ להשתמש בקופסה או בשקית המקורית בה נשלח הפריט.

 

האם אוכל לעדכן כתובת או שיטת משלוח לאחר ביצוע ההזמנה?

לכל העדכונים בענייני המשלוח, שינוי פרטים לאחר ביצוע הזמנה או בירור לגבי הגעת השליח, יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל info@tattoofixebay.online או במספר הטלפון 0548931893